Doświadczenie

Doświadczenie

Od 2008 roku pracuję przy kredytach hipotecznych. Zaczynałam od pracy w Grupie ING, gdzie zaczęłam swoją przygodę w zdobywaniu doświadczenia z finansami. W ING Usługi Finansowe byłam doradcą w zakresie ubezpieczeń, inwestycji oraz kredytów hipotecznych. Następnie w ING Banku Śląskim zaczęłam specjalizować się już tylko w kredytach hipotecznych oraz firmowych.

W pracy doceniono moje umiejętności pracy z ludźmi, kompetencje w komunikacji. W 2012 roku zostałam trenerem wewnętrznym. A w ślad za tym postanowiłam też poszerzyć swoją wiedzę w kompetencjach miękkich m.in. z zakresu coachingu.

Podążając i chcąc dalej się rozwijać w kierunku doradztwa w finansach, prowadzenia szkoleń/warsztatów, coachingu, postanowiłam stać się niezależnym doradcą i szkoleniowcem od instytucji, dla której pracowałam. Ponieważ dopiero w ten sposób mogę niezależnie i z całkowitym dobrem dla klienta uczyć zarządzania własnymi finansami i znaleźć odpowiednie rozwiązania (jeśli są potrzebne), prowadzić warsztaty i szkolenia w wielu dziedzinach (nie tylko finansowej).

Coaching jest również elementem spajającym te trzy dziedziny, bo choć z pozoru mogą być to różne dziedziny to w rzeczywistości każda ma ze sobą coś wspólnego. A biorąc pod uwagę dziedzinę finansów, w której mam największe doświadczenie pozwala połączyć to, co dla klienta najważniejsze: wiedzę, umiejętności, rozwiązania.

Aleksandra Nowaczewska

(Ekspert Finansowy)